Pigmenty, barwniki do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® - bezpieczne dla zdrowia i urody
Pigmenty do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® - gwarantują piękny i trwały makijaż permanentny

Wybierając markę Long-Time-Liner®  możesz być pewna, że pigmenty do makijażu permanentnego, które produkuje mają najwyższą światową jakość. Barwniki do makijażu permanentnego powstały w wyniku długoletnich badań i prac najlepszych specjalistów z Niemiec. Pigementy do makijażu permanentnego produkowane w sterylnych warunkach są bezpieczne dla zdrowia i urody. Jako jedyne barwniki do makijażu na świecie są uznane za produkty medyczne i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych. Materiały wykorzystane do produkcji pigmentów do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Do tej pory Long-Time-Liner® Make up GmbH nie odnotowało niepożądanych reakcji skórnych po użyciu pigmentów do makijażu. Pigmenty do makijażu permanentnego Long-Time-Liner  wykorzystywane w pigmentacji medycznej są sterylne, antybakteryjne i zawierają nieorganiczne pigmenty pochodzenia mineralnego (żelazo i tlenki tytanu). Posiadają certyfikaty i spełniają standardy EEC i FDA, dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych.  Nie budzą żadnych zastrzeżeń pod względem alergologicznym i toksykologicznym. Pigmenty barwniki do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® nie zawierają gliceryny.

Barwniki do makijażu permanentnego - piękne i trwałe kolory

Pigmenty barwniki do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® gwarantują Ci wykonanie pięknego i naturalnego makijażu permanentnego. Pigmenty barwniki do makijażu permanentnego łatwo się aplikują, nie rozmazują i wyłuszczają się bardzo naturalnie. Do Twojej dyspozycji pozostaje szeroka paleta barw przeznaczonych do makijażu oczu, brwi i ust. Możesz również skorzystać z wielkiego wyboru pigmentów do kamuflażu – wykorzystywanych w pigmentacji korygującej i medycznej.

Pigmenty barwniki do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® - bezpieczne dla zdrowia i urody

Materiały wykorzystane do produkcji pigmentów Long-Time-Liner® są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Jak dotąd Long Time Liner® Make up GmbH nie odnotowało żądnych negatywnych zjawisk po zastosowaniu pigmentów, podrażnień i innych niepożądanych reakcji skórnych. Pigmenty Long-Time-Liner Conture® 2000, które wykorzystuje się w pigmentacji medycznej są sterylne, antybakteryjne i zawierają nieorganiczne pigmenty pochodzenia mineralnego (żelazo i tlenki tytanu). Nie budzą żadnych zastrzeżeń pod względem alergologicznym i toksykologicznym. Pigmenty Long-Time-Liner® nie zawierają gliceryny.

Firma Long-Time-Liner® wprowadza często nowe barwniki do makijażu permanentnego, więc ich paleta nieustannie się poszerza. Oto ostanie nowości wśród barwników:

Pigmenty barwniki do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® możesz kupić w naszym sklepie internetowym.

Przejdź do sklepu>>