Od 20 lat na rynku! Gwarancja jakości!

Magda Bogulak International PMU Academy

Magda Bogulak International PMU Academy – najlepsza szkoła makijażu permanentnego!

Witamy w Magda Bogulak International PMU Academy. Szkoła została założona przez Magdę Bogulak, która makijażem i szkoleniami kadry Long-Time-Liner® zajmuje się od przeszło 20 lat. Przez ponad 2 dekady Magda Bogulak zbierała doświadczenie, zaufanie i uznanie klientów oraz stworzyła zespół najlepszych specjalistów od makijażu permanentnego w Polsce. Dziś może pochwalić się wielkim dorobkiem, świetną opinią oraz niedoścignionym doświadczeniem. Wiedzę tą przekazuje od lat kolejnym pokoleniom linergistek.

 

Ponad 500 wyszkolonych linergistek!

Magda Bogulak International PMU Academy

Najlepsi trenerzy w makijażu permanentnym

Magda Bogulak International PMU Academy szkoli linergistki w ramach metody Long-Time-Liner® z zakresu pigmentacji estetycznej i medycznej. Z myślą o naszych kursantkach stworzyliśmy wyjątkową ofertę szkoleń. Szkolimy zarówno początkujących, zmieniających metodę pracy jak i doświadczoną kadrę marki Long-Time-Liner®.  Wysoki poziom nauki, świetna organizacja zajęć, doskonałe warunki pracy oraz wykwalifikowani trenerzy składają się na późniejszy sukces zawodowy absolwentek szkoleń. Magda Bogulak wyszkoliła już ponad 500 linergistek, które odnoszą sukcesy w pracy z makijażem permanentnym w kraju i zagranicą.

 

Szkolimy Mistrzów!

Magda Bogulak International PMU Academy

Zaufaj naszej renomie i doświadczeniu!

Szkoła Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak to prawdziwa skarbnica talentów. Co roku szkolenia kończy tu wiele utalentowanych linergistek, które zdobywają mistrzowskie tytuły na zawodach w kraju i za granicą.  Chcesz również osiągnąć sukces w branży? Wybierz naukę w Magda Bogulak International PMU Academy!