Makijaż permanentny sklep - dystrybucja produktów i sprzętu Long-Time-Liner

Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak od 1 stycznia 2014 roku prowadzi dystrybucję produktów Long-Time-Liner na terenie Polski. Możesz u nas kupić sprzęt do makijażu permanentnego, kosmetyki, pigmenty, barwniki do makijażu permanentnego, środki dezynfekujące, akcesoria, części zamienne oraz materiały reklamowe marki Long Time Liner.

Jak zrobić zakupy?

Odwiedź nasz Long Time Liner sklep online i rób wygodne zakupy! Za swoje zakupy możesz zapłacić przelewem lub kartą kredytową. Twoje zamówienie zrealizujemy możliwie najszybciej, a przesyłkę dostarczymy bezpiecznie na wyznaczone miejsce.

Chcesz złożyć zamówienie w naszym sklepie, ale nie masz czasu na wypełnianie druków? Zadzwoń do nas pod nr tel: 668-223-101 i powiedz co chcesz kupić. Gotową paczkę wyślemy za zaliczeniem pocztowym.

Jeśli chcesz zrobić zakupy osobiście zapraszamy do naszego Centrum Makijażu Permanentnego w Warszawie przy ul.Pięknej 52. Na miejscu możesz kupić wybrane przez Ciebie produkty i zapłacić kartą lub gotówką.

Zamówienie w naszym sklepie możesz złożyć za pośrednictwem maila. Przyślij do nas na adres email wiadomość z wypełnionym formularzem zamówienia. Paczkę z Twoim zamówieniem wyślemy kurierem lub pocztą za pobraniem.

Co możesz kupić?

Barwniki do makijażu

Kredki do makijażu

Kosmetyki kolorowe

Sprzęt do makijażu

Akcesoria

Kosmetyki

Części zamienne

Środki dezynfekujące

Sklep Long-Time-Liner

Materiały promocyjne

Osoba odpowiedzialna za realizację zamówień:

Rafał Prejs – Specjalista ds. sprzedaży
Tel: 668 223 101
e-mail: sklep@permanentnywarszawa.pl
Godziny przyjmowania zamówień: 9.00-16.00