Kursy Makijażu Permanentnego w Centrum Szkoleniowym Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak - Witamy!

Witamy w Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak. Centrum działa od 2011 roku. Zostało założone przez Magdę Bogulak, która makijażem Long-Time-Liner® zajmuje się od 20 lat. Przez dwie dekady Magda Bogulak zbierała doświadczenie oraz stworzyła zespół najlepszych specjalistów od makijażu permanentnego w Polsce. Dziś może pochwalić się wielkim dorobkiem, świetną opinią oraz niedoścignionym doświadczeniem i wiedzą. Wiedzę tą przekazuje od lat kolejnym pokoleniom linergistek.

W Centrum Makijażu Permanentnego szkolą się najlepsze linergistki w kraju. Wysoki poziom szkoleń, świetna organizacja zajęć oraz wykwalifikowani trenerzy składają się na późniejszy sukces zawodowy absolwentek szkoleń. Magda Bogulak wyszkoliła już ponad 300 linergistek, które odnoszą sukcesy w pracy z makijażem permanentnym.

Centrum jest również wyłącznym dystrybutorem produktów Long-Time-Liner® na terenie Polski. Osoby wybierające markę Long-Time-Liner® i kurs makijażu permanentnego w Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak mają zapewnioną kompleksową obsługę pod względem szkoleń jak również dostawny sprzętu i akcesoriów do pracy.

Wszystkie produkty do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® można wygodnie kupić w sklepie internetowym. Przejdź do sklepu >>

Najlepsi trenerzy w makijażu permanentnym w Polsce

Wybór metody i ośrodka szkoleniowego jest kluczową decyzją na drodze do sukcesu linergistki. Jeśli chcesz dobrze poznać makijaż permanentny to Twój trener musi być najlepszy! W Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak w przyjemnej i miłej atmosferze zdobędziesz wiedzę i praktykę z zakresu makijażu permanentnego Long Time Liner® od najlepszych specjalistów w Polsce! Wszyscy nasi trenerzy prowadzący kursy makijażu permanentnego posiadają tytuł Elite Linergist oraz licencję Medical Linergist. Są doświadczonymi fachowcami i dobrymi nauczycielami. Od wielu lat pomagają i wspierają naszych podopiecznych na ich drodze do samodzielnego sukcesu. Jeśli podchodzisz do swojej pracy z pasją, masz siłę i determinację, aby stale się rozwijać – dołącz do naszego zespołu! Będziemy szczęśliwi, że możemy przekazać Ci naszą wiedzę i doświadczenie!

Kursy Makijażu Permanentnego - Zaufaj naszej renomie i doświadczeniu!

magda_bogulak
Magdalena Bogulak
Prezes i właściciel jednego z najbardziej znanych i cenionych salonów piękności w Polsce: Sharley Medical Clinic & Day SPA

Kosmetolog z ponad 20-letnim doświadczeniem, ikona dobrego stylu, pionier nowych trendów. Elite Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner®. Twórczyni obecnie największego w Polsce Centrum Makijażu Permanentnego. Prekursor makijażu permanentnego w Polsce. 20 lat temu to właśnie Magda Bogulak wprowadziła metodę Long-Time-Liner® na rynek polski. Wielka profesjonalistka, niedościgniona w swoim fachu. Posiada ogromną wiedzę teoretyczna i praktyczną. Uczy nie tylko ja wykonywać piękny makijaż, ale również jak założyć, rozwinąć i utrzymać na wysokim poziomie swój biznes. Kursy makijażu permanentnego pod jej kierownictwem są na najwyższym poziomie w Polsce.

Kursy Makijażu Permanentnego

Martyna Bogulak

Elite Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner®.

Wielka kultura osobista, ciepło i profesjonalizm. Świetny fachowiec i cierpliwy nauczyciel. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje. Jej dorobek to wiele wyszkolonych i zadowolonych linergistek. Na co dzień wykonuje wiele pięknych makijaży i specjalizuje się w pigmentacji medycznej skóry głowy oraz w makijażu permanentnym dla mężczyzn.

Kursy Makijażu Permanentnego

Iga Bogulak-Tymińska

Elite Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner®.

Profesjonalistka w każdym calu. Niecodzienne wyczucie piękna i stylu. Na co dzień pracuje jako linergistka oraz wizażystka. Od niej nauczysz się jak dobierać kolory w makijażu permanentnym. Doradzi Ci jak dobrać makijaż do typu urody. Na koncie Igi są setki doskonałych makijaży oraz wiele przeprowadzonych szkoleń. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na kursach makijażu permanentnego w Long-Time-Liner® w Monachium.

Kursy Makijażu Permanentnego

Agnieszka Czaja

Elite Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner®.

Od lat związana z Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak. Świetny fachowiec i szkoleniowiec. Prowadzi Kursy Makijażu Permanentnego. Duże doświadczenie w pigmentacji medycznej, zwłaszcza w zabiegach pigmentacji piesi i plam bielaczych. Ma na koncie setki pięknych makijaży i grono zadowolonych i wiernych klientek. Ciepła, spokojna i zawsze w dobrym humorze. Przekaże Ci fachowo i przystępnie wiedzę, którą posiada.

Wszyscy trenerzy prowadzący kursy makijażu permanentnego posiadają tytuł Elite Linergist, Medical Linergist oraz licencje trenerskie.
Trenerzy i linergistki z zespołu Magdy Bogulak prowadzący kursy makijażu permanentnego zdobywali czołowe miejsca na mistrzostwach makijażu permanentnego w Polsce