Makijaż permanentny Long-Time-Liner® – Twój sposób na biznes!

Wybierz szkolenia Long-Time-Liner!

Szukasz sposobu na biznes? Chcesz odnieść sukces? Jeśli masz poczucie stylu i piękna, jeśli chcesz dbać o dobre samopoczucie i wygląd kobiet – zostań specjalistką makijażu permanentnego Long-Time-Liner® Conture® Make-up. Zajmij się zawodowo kreowaniem piękna poprzez makijaż permanentny! Jest on niewątpliwie jednym z najdoskonalszych sposobów na poprawę urody i samopoczucia kobiety. To  również Twoja szansa na sukces!

Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak jest największym centrum szkoleniowym Long-Time-Liner® w Polsce. To nowoczesne centrum położone w sercu Warszawy oferujące makijaż permanentny szkolenia dla linergistek metody Long- Time-Liner®. Centrum prowadzi również dystrybucję produktów Long-Time-Liner®. Oferujemy zatem kompleksową obsługę dla wszystkich linergistek metody Long-Time-Liner® w kraju.

Twórcą i właścicielem Centrum jest Magdalena Bogulak, prekursor makijażu permanentnego w Polsce, Licencjonowany trener i szkoleniowiec Long-Time-Liner® Conture® Make-up, która prawie 20 lat temu zapoczątkowała i sprowadziła markę long-Time-Liner® do Polski.  Od początku swojej działalności na rynku prowadziła szkolenia dla linergistek. Do dnia dzisiejszego wyszkoliła ponad 300 linergistek w Polsce. Linergistki z jej zespołu zdobywają najwyższe miejsca w mistrzostwach makijażu permanentnego.

Chcesz odnieść zawodowy sukces? Wybierz makijaż permanentny szkolenia Long-Time-Liner w Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak. Dołącz do nas! Szkolimy mistrzów!

Wybierz szkolenie dla siebie
Szkolenia Long-Time-Liner
Szkolenia Long-Time-Liner
Licencja I

Podstawowe szkolenie dla osób początkujących. Uczy wykonywania makijażu permanentnego ust, oczu i brwi. Trwa 10 dni i daje licencję do pracy w zawodzie linergistki.

Szkolenia Long-Time-Liner
Szkolenia Long-Time-Liner
Licencja II

Licencja II to szkolenie uczące pigmentacji medycznej. Szkolenie odbywa się w Monachium i trwa 5 dni. Nauczysz się m.in. pigmentacji piersi oraz blizn na skórze.

Szkolenia Long-Time-Liner
Szkolenia Long-Time-Liner
Elite Linergist

Elite Linergist to najwyższy tytuł w marce Long-Time-Liner®. Daje możliwość otwarcia salonu firmowego Long-Time-Liner®. Potwierdza wysokie kwalifikacje linergistki.

Szkolenia Long-Time-Liner
Szkolenia Long-Time-Liner
Zmiana metody

Szkolenie przeznaczone dla osób zaawansowanych, chcących zmienić metodę wykonywania makijażu permanentnego na Long-Time-Liner®. Po szkoleniu otrzymasz dyplom Licencja I.

Szkolenia Long-Time-Liner - Intensywny trening doszkalający

Nie czujesz się pewnie w pracy linergistki? Czujesz, że Twoja wiedza i praktyka wymagają uzupełnienia? Wybierz szkolenia Long-Time-Liner – indywidulany trening doszkalający dla linergistek. Z nami szybko uzupełnisz braki i potrenujesz wykonywanie makijażu pod czujnym okiem trenerów. Bądź profesjonalistką już dziś!