Muszę przyznać, że nie spotkałam się do tej pory z Firmą szkoleniową, która tak dbałaby o uczestników szkolenia. Jestem pod wrażeniem. Trenerki przesympatyczne i profesjonalne w każdym calu. Atmosfera szkolenia na 6!

Po szkoleniu w Centrum Makijażu Magdy Bogulak czuję się w pełni przygotowana do samodzielnej pracy w zawodzie linergistki :-)

Serdecznie pozdrawiamy :-)
Dziękujemy za fantastyczny tydzień szkoleniowy pełen inspiracji, nowych wrażeń i przede wszystkim nauki od najlepszych Profesjonalistów :-)
Pozdrawiamy

Niepowtarzalna atmosfera, przesympatyczne dziewczyny , które miały do nas OGROMNĄ cierpliwość i poświęciły nam mnóstwo uwagi, oraz pełen profesjonalizm Pani Magdy, który na pewno zostanie nam długo w pamięci. Wszystkie razem i każda z osobna bardzo ale to bardzo dziękujemy za super przygotowanie w zawodzie linergistka i polecamy Centrum szkoleniowe Long-Time-Liner Magdaleny Bogulak wszystkim pragnącym wyuczyć się w 100% i zaistnieć w tej dziedzinie.

Serdecznie dziękujemy za profesjonalizm z jakim spotkałyśmy się w Centrum makijażu oraz za bardzo wysoki poziom szkolenia. Najbardziej tęsknimy za przemiłą atmosferą, jaka panowała przez te 10 dni ćwiczeń. To na prawdę nie spotykane, że mimo wysokich wymagań, codziennie nam stawianych panował tak przyjazny klimat, że nie chciałyśmy opuszczać tego miejsca… Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Szkolenie, w którym miałam przyjemność uczestniczyć było perfekcyjne i na najwyższym poziomie.
Pani Magda Bogulak, Martyna Bogulak, Iga Tymińska oraz Agnieszka Czaja przekazywały nam swoją wiedzę, doświadczenie i pasję do zawodu a wszystko to odbywało się w przemiłej rodzinnej atmosferze, za co bardzo dziękuję. Polecam każdemu, kto chce się szkolić od najlepszych.

Te parę słów, które chcę napisać będą krótkie acz treściwe. Profesjonalizm i kompetencje tych dziewczyn warte są naśladowania. Polecam każdemu centrum makijażu permanentnego pani Magdy Bogulak, kto chce uczyć się od najlepszych! Powodzenia :)

Chciałabym serdecznie podziękować za wspaniałe szkolenie. Bardzo dużo przydatnej teorii, ale co najważniejsze mnóstwo, mnóstwo praktyki pod okiem najlepszych. Dziękuję też, za wspaniałą atmosferę, która panuje w Centrum Szkoleniowym Magdy Bogulak. Wszystkie byłyście niezwykle pomocne, wspierające i przyjęłyście nas tak ciepło. Po takim treningu czuję się pewna w tym co robię i już nie mogę się doczekać kiedy zacznę pracę pełną parą. Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam.

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia w „Centrum makijażu” Pani Magdy Bogulak. Dziękuję za cenne uwagi, miłą atmosferę oraz znakomite przygotowanie do wykonywania tego zawodu, mam tu na myśli również przygotowanie praktyczne tj. możliwość pracy na modelkach. Dzięki temu mam już za sobą pierwszy stres. Wiem również, że zawsze mogę liczyć na Waszą pomoc i cenne rady.

Pozdrawiam Was dziewczyny, trzymajcie się ciepło!

Bardzo miło wspominam szkolenie w ,, Centrum Makijażu” Pani Magdy Bogulak. Już w pierwszym momencie widoczne było doświadczenie,  rzetelność, zaangażowanie oraz pasja ludzi, którzy robią w życiu coś co kochają. Zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne dużo mnie nauczyły i pozwoliły poznać nowe techniki w dziedzinie makijażu permanentnego.

Dziękuję za mile spędzone chwile i sympatyczną atmosferę. Pozdrowienia dla wszystkich Pań!