Zmień metodę pracy na Long-Time-Liner® – nr 1 na świecie!

Long-Time-Liner® to najlepsza metoda makijażu permanentnego na świecie. Można nią wykonać najbardziej precyzyjny makijaż permanentny ust, oczu i brwi z zachowaniem absolutnego bezpieczeństwa zabiegu. Wiele linergistek zmienia niedoskonałe metody makijażu permanentnego właśnie na metodę Long-Time-Liner®. Przekonuje je doskonały sprzęt, pigmenty, wieloletnia tradycja i doświadczenie marki. Long-Time-Liner® gwarantuje sukces w pracy linergistki!

Dla kogo przeznaczony jest kurs makijażu permanentnego - zmiana metody?

Kurs makijażu permanentnego Zmiana metody przeznaczony jest dla osób pracujących już z makijażem permanentnym. Nie jest to kurs dla osób początkujących. Kurs zakończony jest egzaminem, po którym absolwentka otrzymuje dyplom Licencja I Linergist Long-Time-Liner®.

Na szkolenie zapraszamy wszystkie Panie, które chciałyby zmienić metodę pracy na Long-Time-Liner®. Podczas szkolenia poznacie metodę, urządzenia, barwniki, akcesoria oraz techniki pracy metodą Long-Time-Liner®. W trakcie szkolenia każdy uczestnik ma możliwość poznania różnic pomiędzy aparatem Long-Time-Liner® a tym, na którym pracował dotychczas. Stałym elementem kursu makijażu permanentnego zmiana metody jest trening z udziałem modelek i aparatu Long-Time-Liner®.

Kurs makijażu permanentnego - Zmiana metody – Ważne informacje

Czas trwania szkolenia: 5 dni

Miejsce szkolenia:  Centrum Szkoleniowe Magdy Bogulak, ul. Piękna 52, Warszawa

Cena: 5000zł netto (+23% VAT)

Termin szkolenia: ustalany jest indywidualnie.

Zapisy

Szkoleniowiec LTL Magdalena Bogulak, tel. kom: 602 77 99 86