Od 20 lat na rynku! Gwarancja jakości!

Magda Bogulak International PMU Academy – najlepsza szkoła makijażu permanentnego!

Witamy w Magda Bogulak International PMU Academy. Szkoła została założona przez Magdę Bogulak, która makijażem i szkoleniami kadry Long-Time-Liner® zajmuje się od przeszło 20 lat. Przez ponad 2 dekady Magda Bogulak zbierała doświadczenie, zaufanie i uznanie klientów oraz stworzyła zespół najlepszych specjalistów od makijażu permanentnego w Polsce. Dziś może pochwalić się wielkim dorobkiem, świetną opinią oraz niedoścignionym doświadczeniem. Wiedzę tą przekazuje od lat kolejnym pokoleniom linergistek.

 

Wyjątkowa kadra i warunki nauki

Najlepsi trenerzy w makijażu permanentnym

Magda Bogulak International PMU Academy szkoli linergistki w ramach metody Long-Time-Liner® z zakresu pigmentacji estetycznej i medycznej. Szkolimy zarówno początkujących, zmieniających metodę pracy jak i doświadczoną kadrę marki Long-Time-Liner®.  Doświadczeni trenerzy z wielką miłością i pasją do PMU, wysoki poziom nauki, świetna organizacja zajęć, doskonałe warunki pracy i dbałość o najmniejszy szczegół – to nasze atuty!

 

Ponad 500 wyszkolonych linergistek!

Magda Bogulak International PMU Academy

Szkolimy mistrzów PMU!

Szkoła Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak to prawdziwa skarbnica talentów. Co roku szkolenia kończy tu wiele utalentowanych linergistek, które zdobywają mistrzowskie tytuły na zawodach w kraju i za granicą.  Magda Bogulak wyszkoliła już ponad 500 linergistek, które odnoszą sukcesy w pracy z makijażem permanentnym w kraju i zagranicą.

Chcesz również osiągnąć sukces w branży? Wybierz naukę w Magda Bogulak International PMU Academy!