Opinie absolwentów

Muszę przyznać, że nie spotkałam się do tej pory z Firmą szkoleniową, która tak dbałaby o uczestników szkolenia. Jestem pod wrażeniem. Trenerki przesympatyczne i profesjonalne w każdym calu. Atmosfera szkolenia na 6!

Po szkoleniu w Centrum Makijażu Magdy Bogulak czuję się w pełni przygotowana do samodzielnej pracy w zawodzie linergistki 🙂

Helena Zwierzchowska

Pragniemy podziękować za nieocenioną wiedzę przekazaną podczas szkolenia. Dołożymy wszelkich starań, aby ta wiedza została w pełni wykorzystana… rozpoczynamy nowy etap w życiu zawodowym! Dziękujemy.

Aleksandra Łukaszyńska, Estera Konwa, Kamila Biskup, Anna Dąbkowska

Dziękujemy za fantastyczny tydzień szkoleniowy pełen inspiracji, nowych wrażeń i przede wszystkim nauki od najlepszych Profesjonalistów 🙂
Pozdrawiamy

Katarzyna Bołądź, Renata Orlińska

Szkolenie, w którym miałam przyjemność uczestniczyć było perfekcyjne i na najwyższym poziomie.
Pani Magda Bogulak, Martyna Bogulak, Iga Tymińska oraz Agnieszka Czaja przekazywały nam swoją wiedzę, doświadczenie i pasję do zawodu a wszystko to odbywało się w przemiłej rodzinnej atmosferze, za co bardzo dziękuję. Polecam każdemu, kto chce się szkolić od najlepszych.

Małgorzata Weiss-Konieczna

Serdecznie dziękujemy za profesjonalizm z jakim spotkałyśmy się w Centrum makijażu oraz za bardzo wysoki poziom szkolenia. Najbardziej tęsknimy za przemiłą atmosferą, jaka panowała przez te 10 dni ćwiczeń. To na prawdę nie spotykane, że mimo wysokich wymagań, codziennie nam stawianych panował tak przyjazny klimat, że nie chciałyśmy opuszczać tego miejsca… Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Agnieszka Budzyńska, Renata Kowalczuk, Justyna Ptasińska, Anna Matczak

Niepowtarzalna atmosfera, przesympatyczne dziewczyny , które miały do nas OGROMNĄ cierpliwość i poświęciły nam mnóstwo uwagi, oraz pełen profesjonalizm Pani Magdy, który na pewno zostanie nam długo w pamięci. Wszystkie razem i każda z osobna bardzo ale to bardzo dziękujemy za super przygotowanie w zawodzie linergistka i polecamy Centrum szkoleniowe Long-Time-Liner Magdaleny Bogulak wszystkim pragnącym wyuczyć się w 100% i zaistnieć w tej dziedzinie.

Karolina Kochańska

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia w „Centrum makijażu” Pani Magdy Bogulak. Dziękuję za cenne uwagi, miłą atmosferę oraz znakomite przygotowanie do wykonywania tego zawodu, mam tu na myśli również przygotowanie praktyczne tj. możliwość pracy na modelkach. Dzięki temu mam już za sobą pierwszy stres. Wiem również, że zawsze mogę liczyć na Waszą pomoc i cenne rady.

Pozdrawiam Was dziewczyny, trzymajcie się ciepło!

Dorota Romanowska

Te parę słów, które chcę napisać będą krótkie acz treściwe. Profesjonalizm i kompetencje tych dziewczyn warte są naśladowania. Polecam każdemu centrum makijażu permanentnego pani Magdy Bogulak, kto chce uczyć się od najlepszych! Powodzenia 🙂

Katarzyna Szkop

Chciałabym serdecznie podziękować za wspaniałe szkolenie. Bardzo dużo przydatnej teorii, ale co najważniejsze mnóstwo, mnóstwo praktyki pod okiem najlepszych. Dziękuję też, za wspaniałą atmosferę, która panuje w Centrum Szkoleniowym Magdy Bogulak. Wszystkie byłyście niezwykle pomocne, wspierające i przyjęłyście nas tak ciepło. Po takim treningu czuję się pewna w tym co robię i już nie mogę się doczekać kiedy zacznę pracę pełną parą. Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam.

Małgorzata Michalak

Bardzo miło wspominam szkolenie w ,, Centrum Makijażu” Pani Magdy Bogulak. Już w pierwszym momencie widoczne było doświadczenie,  rzetelność, zaangażowanie oraz pasja ludzi, którzy robią w życiu coś co kochają. Zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne dużo mnie nauczyły i pozwoliły poznać nowe techniki w dziedzinie makijażu permanentnego.

Dziękuję za mile spędzone chwile i sympatyczną atmosferę. Pozdrowienia dla wszystkich Pań!

Krzysztof Jackowski

Bardzo dziękujemy za miłą atmosferę i pełen profesjonalizm. Jesteśmy szczęśliwe, że trafiłyśmy właśnie do Centrum i mamy nadzieję, że będziemy w ciągłym kontakcie. Dzisiaj już wiemy, że tylko dobre szkolenie może przełożyć się na jakość naszej pracy.

Barbara Mazowiecka, Katarzyna Madejska

Serdecznie dziękuję za ogromne zaangażowanie i profesjonalizm oraz znakomitą organizację szkolenia całemu zespołowi Centrum Szkolenia Makijażu Magdaleny Bogulak. Dziękuję gorąco Pani Magdzie za prowadzenie naszego spotkania, za dokładne i rzeczowe przekazanie wiedzy teoretycznej. Miłe zaskoczenie jak naturalnie i swobodnie można przekazać nawet najtrudniejsze tajniki wiedzy. Dziękuję Agnieszce Czaja za cierpliwość oraz przekazanie doświadczenia i pasji do robienia pięknych makijaży. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Waszego Centrum Szkoleniowego. Dziękuję za miłą, rodzinną atmosferę, którą powodujecie, iż coś tak precyzyjnego i odpowiedzialnego jak sztuka wykonania dobrego makijażu permanentnego staje się prostym spełnieniem fantazji i marzeń. Dziękuję całemu zespołowi i do zobaczenia wkrótce …

Dorota Rawińska

Szkolenie Elite Linergist w pełni spełniło moje oczekiwania. Duża liczba ćwiczeń praktycznych pozwoliła na pełne poznanie tajników pigmentacji oraz pogłębiła wiedzę na temat korekcji po nieudanych makijażach wykonanych w innych salonach. Raz jeszcze bardzo dziękuję za możliwości szkoleniowe, świetnie zorganizowane sprawy socjalne i rodzinną atmosferę.

Beata Bratuś

Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi z Centrum Makijażu Magdaleny Bogulak za profesjonalne szkolenie. Nie mogłybyśmy wyobrazić sobie lepszych i bardziej fachowych trenerów niż Pani Magda Bogulak i Agnieszka Czaja. Dzięki szkoleniu jesteśmy bogatsze o fachową wiedzę praktyczną jak i teoretyczną. Atmosfera w salonie jest wspaniała! Wykłady z teorii prowadzone przez Panią Magdę, zdradzały nam techniki i zasady dobrego makijażu. Po zdobytej wiedzy teoretycznej miałyśmy zajęcia praktyczne pod okiem przeuroczej p. Magdy, Agnieszki oraz Ani Magnuskiej. Trenerki z uśmiechem i cierpliwością przekazywały nam swoją ogromną wiedzę- wiedza jaką zdobyłyśmy jest bezcenna! Pozdrawiamy cały zespół i do zobaczenia wkrótce na szkoleniu ELITE!

Adrianna Kobeluch, Sylwia Kucharska, Sylwia Stańczak, Justyna Zawadzka, Viktoria Rumin

Szkolenie w Centrum  Makijażu  Permanentnego p. Magdaleny Bogulak to szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Łatwo nie było – trenerki są bardzo wymagające ale uśmiech, cierpliwość z jaką przekazują swoją wiedzę sprawia ze nasz  strach i niepewność szybko mija. WIELKIE podziękowania dla p. Magdy BOGULAK i Karoliny i Agnieszki  za wiedzę i atmosferę, która pomogła nam w krótkim czasie opanować sztukę robienia makijażu permanentnego.

Marlena Wysocka

Makijaż permanentny jest niewątpliwie trudną sztuką a umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem w tym temacie bezcenna! Dlatego też bardzo się cieszę, że trafiłam do waszego Centrum Szkoleniowego . Dziewczyny, wielkie dzięki raz jeszcze za świetną atmosferę, konstruktywną krytykę, cenne porady i niesamowitą przygodę. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm i indywidualne podejście. Pozdrawiam serdecznie dziewczyny! Jesteście nieocenione. Do zobaczenia…

Marta Łukasiewicz

BARDZO miła, przyjacielska atmosfera, intensywne wyczerpujące szkolenie pod względem merytorycznym i praktycznym. Dzięki małej ilości osób trenerki mają czas by dokładnie pokazać, poprawić i nauczyć trudnej sztuki makijażu. Dziękuję całemu teamowi Long Time Liner.

Patrycja Tomaszewska

Nasze Drogie Panie Każdej z was chciałybyśmy serdecznie podziękować za niesamowite szkolenie. Wasze praktyczne uwagi i przekazanie wiedzy jaką posiadacie było bezcenne i będzie mi służyło przez okres naszej jakże owocnej pracy. Każda z was wniosła coś od siebie i pomogła nas przygotować do dobrze wykonywanego zawodu teraz tylko praktyka i miejmy nadzieje ze nasze następne spotkanie będzie po to aby podzielić się spostrzeżeniami oraz doświadczeniem. Pozdrawiamy,

Lidia Wilczewska, Emilia Nowakowska

Serdecznie dziękuję Pani Magdalenie Bogulak, Karolinie i Agnieszce za wprowadzenie mnie w świat makijażu permanentnego. Szkolenie było niesamowitym przeżyciem, cudowna atmosfera, pełen profesjonalizm. Każdy dzień i każda godzina spędzone na szkoleniu były wypełnione intensywnymi treningami, co po zakończeniu nauki pozwala na rozpoczęcie pracy z makijażem bez jakichkolwiek obaw. Dziękuje bardzo za cierpliwość, za odpowiedź na każde z tysiąca zadanych pytań, za codzienny uśmiech i ciepło. Szkolenie Long Time Liner było jedną z najlepszych decyzji jaką mogłam podjąć w życiu. Dziękuję.

Karolina Kielmuc

Właśnie miałam okazję ukończyć szkolenie Licencją I w siedzibie Long Time Liner na ul. Pięknej 52 i jestem pod niesamowitym wrażeniem poziomu  i zaangażowania całej ekipy Pań Linergistek pomagających mi w zdobywaniu cennej wiedzy i umiejętności. Atmosfera bardzo sympatyczna, najwyższy poziom przekazywanej wiedzy, wystrój i klimat tego miejsca niepowtarzalny. Z miłą chęcią planuję tam wrócić by zdobywać kolejne możliwe do uzyskania tytuły. Szczerze polecam i dziękuję za poświęcony mi czas i wkład pracy Pani Magdzie, Agnieszce, Karolinie, Idze i Martynie.

Magdalena Sip

NUMER 1 W POLSCE!!! Jeżeli chcesz tworzyć sztukę, być profesjonalistą i nabrać wiedzy i techniki na najlepszym medycznym sprzęcie do makijażu permanentnego LONG-TIME-LINER to bez zastanowienia do p.Magdy Bogulak! Doświadczone instruktorki Agnieszka i Karolina przekazują wiedzę na 100%. Szkolenie odbyło się na najwyższym poziomie! P.Magdo dziękuję bardzo Pani i całemu zespołowi!

Elvira Tulupova

Szkolenie, w którym miałam przyjemność uczestniczyć było perfekcyjne. Strona praktyczna, jak i merytoryczna była na najwyższym poziomie. Dotychczas byłam uczestniczką wielu szkoleń różnych znanych firm, mam skalę porównawczą i uważam, że jest to najlepiej przeprowadzone szkolenie na jakim byłam. Pani Magda Bogulak wraz ze swoim zespołem przekazuje swoją wiedzę najlepiej jak potrafi i zaraża wszystkich pasją wykonywania tego zawodu. Dziewczyny wykonują swój zawód z pasją, wszystko co robią jest perfekcyjne: od pracy jaką wykonują po kawę podaną, talerz ze słodkościami i sałatkami, kwiaty w wazonach… Pani Magdo, Pani Basiu, Karolino, Agnieszko, Igo, Martyno dziękuję i życzę dalszych sukcesów.

Mirosława Janczy

Szczerze polecam szkolenie w Centrum makijażu permanentnego Pani Magdaleny Bogulak, wiedza i kompetencje przerosły moje oczekiwania, żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Przemiła bezstresowa atmosfera, trenerki Agnieszka i Karolina zawsze cierpliwie i z uśmiechem służyły rzetelną pomocą. Piękne przestronne i profesjonalnie wyposażone gabinety dla każdej z uczestniczek ,dużo wiedzy praktycznej – praca na modelkach. Jestem bardzo zadowolona, zdecydowanie polecam! Pani Magdo dziękuję za wspaniałe szkolenie!

Monika Pliszka

Szkolenie w Centrum Pani Magdy Bogulak tak jak się spodziewałam – na najwyższym poziomie. Ogrom przekazanej wiedzy, bardzo dużo praktyki, przemiła atmosfera. Dziewczyny wciąż uśmiechnięte, pomocne, zarażają swoją pasją i pozytywną energią. Polecam serdecznie i pozdrawiam cały zespół 🙂

Karolina Konkiel

Witam! Szkolenie jak zwykle super i jak zwykle ogrom nowych wiadomości i doświadczeń. Bardzo miła rodzinna atmosfera, na pewno będę tam wracać!!! DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO!!!

Katarzyna Liera

Bardzo polecam uczestnictwo w szkoleniu makijażu permanentnego metodą Long-Time-Liner® ponieważ warto jest inwestować w wiedzę, która przekazywana jest rzeczowo i rzetelnie. Prowadzący stworzyli wspaniałą bezstresową atmosferę. Trenerki z ogromną wiedzą praktyczną i teoretyczną dokładają wielu starań aby pomóc każdej kursantce opanować trudną sztukę wykonania perfekcyjnego makijażu permanentnego. Materiały szkoleniowe bardzo przejrzyste pomagają usystematyzować zdobytą wiedzę. Organizacja szkolenia bez zarzutu. Inwestycja warta swojej ceny. Pani Magdo, Karolino, Agnieszko – DZIĘKUJĘ!

Marta Chwiećko

Witam. Szkolenie Licencja I w Centrum Makijażu Permanentnego p. Magdy Bogulak godne polecenia! Szkolenie na wysokim poziomie, wiedza rzeczywiście przekazywana. Warunki do szkolenia wyśmienite! Wszystko odbywa się w cudownej, miłej atmosferze. A co najważniejsze po zakończonym szkoleniu kontakt się nie urywa. Można cały czas liczyć na pomoc, wsparcie. Pozdrawiam Cieplutko!! Do zobaczenia na Elite!

Ewa Grzegorczuk

Szkolenie było dla mnie niezwykle ważne – wskazało mi dobrą drogę i możliwość poznania jedynej , właściwej metody pigmentacji. Dowiedziałam się jakie czekają mnie pułapki, a co najważniejsze jak uniknąć wielu błędów. Mało tego , pomimo pewnych skoków na rynku w ostatnim czasie, jestem przekonana, że inwestycja w metodę Long Time Liner to jedna z moich wartościowszych inwestycji. Dzięki wiedzy zdobytej na szkoleniu wiem, że moje klientki są bezpieczne. Poznałam dziewczyny, które z wielką pasją wykonują swój zawód. Czas intensywnej pracy płynął szybko, nawet nie wiadomo kiedy kończył się dzień;) Szkolenie na wysokim poziomie. Pani Magda tworzy swobodną atmosferę przy czym jest rzeczowa i chce się dzielić swoją ogromną wiedzą, co ja osobiście bardzo cenię. Dziękuję w imieniu swoim i moich klientek.

Beata Bratuś

Bardzo dziękuję za szkolenie, które było poprowadzone na bardzo wysokim poziomie, w niezwykle ciepłej i przyjaznej atmosferze. Dziękuję Magdzie Bogulak za przekazanie wszystkich cennych informacji oraz technik  pigmentacji. Szczególne podziękowania dla Agnieszki i Karoliny za cierpliwość oraz ogromne zaangażowanie naukę pigmentowania. Dziękuje za wszystkie  uwagi dotyczące mojej pracy, wiem że odpowiednia korekta powoli mi jeszcze lepiej wykonywać makijaże. Nigdy nie zdobyłabym takiego doświadczenia gdybym nie miała możliwości pracy na tak dużej liczbie modelek. Pozwala to na bezpieczną pracę po zdobyciu licencji.

Magda Drausal

Minęło 7 lat odkąd obserwowałam i po cichu marzyłam, by móc pracować na aparacie Long-Time-Liner®. To nie było ryzyko, tylko piękne doświadczenie. Od pierwszego kontaktu z Panią Magdaleną Bogulak i jej zespołem, poznawałam tajniki makijażu permanentnego i zapragnęłam wprowadzić je do swojego gabinetu. Makijaż permanentny daje ogromne możliwości kreowania piękna a ja chcę, by kobiety były piękne! To z myślą o nich odszukałam na świecie najnowszą metodę i urządzenie, którego prekursorem w Polsce jest właśnie Pani Magdalena Bogulak. Jeśli któraś z Was myśli o takich samych doznaniach, zapraszam na niepowtarzalne szkolenie w Centrum Makijażu Permanentnego i Centrum Szkoleniowe Magdy Bogulak w Warszawie. Powodzenia!

Dorota Wierzbicka

Szkolenie bardzo profesjonalne i dopracowane w każdym calu. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Centrum Szkoleniowego LONG-TIME-LINER w Warszawie, ponieważ moja praca nareszcie zaczęła przynosić mi satysfakcję. Bardzo miła i rodzinna atmosfera. Pani Magda i dziewczyny są super, cały czas uśmiechnięte i gotowe do pomocy. Odpowiadają na każde pytanie. Po zakończonym szkoleniu cały czas mam pomoc i wsparcie z ich strony, aż chce się tam wracać. Dziękuję i pozdrawiam.

Katarzyna Liera

Witam serdecznie ! Szkolenie na najwyższym poziomie wiedza przekazana przez najwyższej klasy Linergistkę Panią Madzię oraz wspaniałe linergistki Panią Karolinkę i Panią Agnieszkę nieocenione . Dziękuję za przekazane umiejętności wspaniałe słowa otuchy i dyscyplinę szkolenia”. Widzieć swoje najmniejsze błędy to prawdziwy dar”. Dzięki Wam się tego nauczyłam . Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie życzę sukcesów. Jeśli ktoś chce naprawdę umieć wykonywać ten zawód powinien przejść szkolenie u Pani Magdaleny Bogulak !! Polecam z całego serca Jeszcze raz za wszystko Dziękuję.

Ewa Kogut