Szkolenie pigmentacja medyczna już w Polsce!

szkolenie pigmentacja medycznaNowe możliwości kształcenia!

Już od września 2018 ruszają szkolenia z zakresu pigmentacji medycznej Long-Time-Liner w Warszawie w akademii makijażu permanentnego Magdy Bogulak! Nie musisz już wyjeżdżać za granicę, aby uczyć się pigmentacji medycznej! Magda Bogulak International PMU Academy jako jedyna w Polsce uzyskała akredytację macierzystej firmy Long-Time-Liner i 2018 roku ma prawo szkolić z zakresu pigmentacji medycznej. Chcesz poszerzyć ofertę swojego salonu o zabiegi pigmentacji medycznej? Zapisz się na szkolenie już dziś!

szkolenie pigmentacja medyczna

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie pigmentacja medyczna?

Szkolenie pigmentacja medyczna Long-Time-Liner skierowane jest do linergistek metody Long-Time-Liner posiadających tytuł Elite Linergist.

Szkolenie daje możliwość rozwoju zawodowego i perspektywę wykonywania zabiegów, które niosą pomoc ludziom skrzywdzonym przez los i choroby.

Szkolenia z pigmentacji medycznej - specyfika

Wybierz własną ścieżkę rozwoju

Szkolenie pigmentacja medyczna trwa 3 lub 4 dni (w zależności od wybranej opcji).

Możesz wybrać szkolenie ogólne Licencja Medyczna Basic lub Szkolenie specjalistyczne.

Podczas szkolenia ogólnego, poznasz pokrótce wiele zagadnień (pigmentacja piersi, blizn, plam bielaczych, oczu i brwi po chemioterapii itd). Natomiast szkolenie specjalistyczne obejmuje teorię i trening praktyczny na modelkach z jednego, wybranego zakresu pigmentacji medycznej. Jeśli interesuje Cię wąska dziedzina pigmentacji medycznej, w której chcesz się specjalizować, wybierz jedną z pięciu specjalizacji, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Specjalizację z pigmentacji medycznej możesz wykonać  po ukończeniu szkolenia podstawowego Licencja Medyczna Basic lub niezależnie od niego.

Musisz jednak posiadać Licencję Elite Linergist.

Po szkoleniu otrzymasz dyplom: Licencja Medyczna Basic lub dyplom potwierdzający wybraną specjalizację.

Wybierz szkolenie dla siebie